ilustračné FOTO

Autonehoda spravila z dvoch dievčat sirotu. Iba štvorročné dievčatko prišlo o takmer celú rodinu. ..

K tragickej nehode prišlo v sobotu pred pol desiatou večer v obci Oščadnica (okres Čadca), informujú nasekysuce.sme.sk. Podľa dostupných informácií vodič (†42) vozidla Opel Vectra, ktorý išiel v smere zo Žiliny do Čadce, predchádzal autá, pričom sa nestihol zaradiť do svojho pruhu a zrazil sa s protiidúcim vozidlom značky Audi A4.

„Hasiči museli vyslobodzovať troch ľudí z havarovaných áut hydraulickým zariadením,“ informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru. Tri osoby z vozidla Opel Vectra nehodu neprežili, vodič Audi A4 utrpel ťažké zranenia. „Pri nehode utrpel 42-ročný muž, 40-ročná žena a 17-ročný mladík zranenia, ktorým na mieste podľahli. Dvadsaťročného muža vo vážnom stave na umelej pľúcnej ventilácii s polytraumou transportovali do nemocnice,“ povedal hovorca záchranárov Boris Chmel.


Podľa informácií Nového Času osoby, ktoré nehodu neprežili, boli mama Marcela (†40), otec Jozef (†42) a ich syn Adrián (†17). Nehoda spravila siroty z dvoch dievčat, ktoré v tom čase neboli v aute. Okrem staršej devätnásťročnej zostalo bez rodičov iba štvorročné dievčatko.

2351285_1200x