Fotografie postreleného psíka, ktoré sa dostali na sociálne siete nás všetkých prinútili stáť myšlienkami s ochrancami zvierat po celom svete.

Túlavému psovi prestrelili hrudník a krk počas tradičného čínskeho festivalu lovu. Bol objavený a zachránený aktivity za práva zvierat, ktoré vedie charizmatický Qiao Wei. Ten ho zbadal pokrytého krvou v uliciach Chengdu v číne. Wei vzal psa do nemocnice, kde sa o neho postarali.

Aj keď celý príbeh znie že má dobrý záver, je neskutočné, že jedenie psov je stále v Číne silne zažitú tradíciou. Fotografie postreleného psíka, ktoré sa dostali na sociálne siete nás všetkých prinútili stáť myšlienkami s ochrancami zvierat po celom svete.

Psík je teraz v stabilizovanom stave. Našťastie žiadny z šípov netrafil životne dôležité orgány, a zvyšok poškodenia sa pomaly regeneruje. Psík je teraz v zariadení svojho záchrancu, ktoré tvoria domov pre 1000 psov a mačiek s podobným osudom.

Je neuveriteľné čo musel podstúpiť. Je neuveriteľné, že Čína toľko trpí na humanitárnom, ľudskom a morálnom prístupu k zvieratám.” My s jeho záchrancom súhlasíme, čo vy?