Dnes už je Cristiano Ronaldo (32) znovu šťastne zadaný s Georginou Rodriguezova a náhradná matka mu v Spojených štátoch čoskoro porodí dvojčatá….

 

Minulé leto sa ale okolo neho motala jedna kráska za druhou a jedna z nich na neho teraz prezradila pikantné tajomstvo. Keď futbalová hviezda predvádza spodnú bielizeň svojej vlastnej značky, používa vypchávku, aby jeho mužská výbava vyzerala väčšia.

Po minuloročnom triumfe Realu Madrid v Lige majstrov dostal Cristiano Ronaldo ako hlavná hviezda španielskeho veľkoklubu voľno navyše. Väčšinu času strávil portugalský útočník na lodi plaviacej okolo ostrovu Ibiza a internetom lietali desiatky fotiek z veselých večierkov na mori. Jednou z mnohých krásnych žien na palube bola aj blondínka Elisa de Panicisová a špekulovalo sa o milostnom romániku medzi ňou a Ronaldom.

Čilská speváčka, modelka, herečka a tanečnica sa po takmer roku objavila v reality show nazvanej Dvojité pokušenia, kde porozprávala o tom, ako Ronaldo vo svojich reklamných kampaniach simuluje veľkosť svojich intímnych partií. “Povedal mi, že používa vypchávky. Nevidím na tom nič zlé. Normálne sme sa o tom bavili, sme kamaráti, “tvrdila De Panicisová.

Jej slová dávajú zmysel. Ronaldo si nesmierne zakladá na svojom vypracovanom tele, jeho brušné svaly sú priam ukážkové. A ak si v intímnych partiách nepripadá úplne dokonalý, prečo by si trochu nepomohol?

“Cristiano sa obklopuje fajn ľuďmi, má nádherného syna a vie si užívať život. Na lodi bola dobrá zábava, “dodala De Panicisová, ktorá očividne nechcela najlepšiemu futbalistovi sveta klamaním škodiť. Avšak takéto vyhlásenie predstavovalo istotu, že sa o nej znovu začne hovoriť. Že by to bol ten účel?