V posteli to má každý inak, neexistuje žiadny vzorec, podľa ktorého by ste poznali, kto bude v sexe diabol a kto zľaknutá ryba. Podľa znamenia zverokruhu však môžete zistiť, aký bude práve váš partner a čo môžete čakať…

 

BARAN

Barani sú v posteli výbušní, energetickí, ale predovšetkým dominantní. Riadia sa heslom čím viac, tým lepšie a nikdy s nimi nie je nuda. Ak vám nevadí, že Baran bude vždy hore a nedá vám spať, je to pre vás ideálna partia! Viete, ako to je, trocha ťahania za vlasy vlastne ešte nikoho nezabilo.

BÝK

Býci sú v posteli skôr nežnejšií a pomalší. Rozhodne sa netešte na žiadne divoké úchyláčiny alebo fetiše či hlasné vrieskanie. Ovšem ak budete mať náladu na nežné, možno trochu až moc predvídateľné milovánie, Býk je pre vás jasnou voľbou.

BLÍŽENCI

Čo si budeme hovoriť, Blíženci sú trochu ako hračičky! Nikdy neuvidíte rovnaké číslo dvakrát a nechávajú si sakramentsky záležať na tom, aby ich partner chrochtal blahom. Nebudú sa brániť ani takým divočinám ako odohratie rolí v sexi oblečku. Ak nie ste skôr frigidná žena, budú pre vás Blíženci totálnymi sexuálnymi bohmi!

RAK

Žiadnu jednorázovku od nich rozhodne nečakajte! Nestačí ich len vyrajcovat, k sexuálnemu potešeniu potrebujú hlavne splynutie duší. Znie to síce trochu ako otrepané klišé, ale ak do nich pôjdete, úplné uspokojenie je zaručené. Rakom dosť záleží na potešení partnera, takže si vás vychutná pekne pomaly a zvoľna, až kým z toho nezošaliete. Žiadnu rýchlovku v kroví ale asi nečakajte.

LEV

Radi sa predvádzajú, takže čakajte veľkú a hlasnú show! Levom nikdy nebude vadiť sa odhaliť v plnej kráse a dať najavo, keď sa im niečo páči. Je to celkom zábavné, kým po vás nebude chcieť sex na verejnosti. Tam odporúčame, aby ste sa minimálne aspoň trochu stíšili.

PANNA

Panny vyžadujú precíznosť a sex nie je výnimkou. Nepôjdu do ničoho, čo by nestálo za to. Nie je totiž čas strácať čas, predovšetkým so zlými milenci. Ak sa do toho ale dajú, nemajú absolútne žiadne zábrany a rozhodne sa nebudú držať stanovených štandardov spálne. Sex môžete čakať na každom kuse nábytku vášho obydlia. Ak ste sami schopnými milenci, do Panny sa jednoducho zamilujete.

VÁHY

Majú rady posteľové záležitosti pod kontrolou! Sú skôr dominantný, ale zase si nechajú záležať na potešení svojho náprotivku. Je to pre nich istá forma satisfakcie, takže môžete očakávať spoločné vyvrcholenie.

ŠKORPIÓN

Vie presne, čo robí a čo chce. Predovšetkým v sexe sú Škorpióni veľmi vášnivé znamenie. Bohužiaľ im je všetko tiež tak trochu jedno. Potešenie býva skôr na ich strane, a to výhradne. Na city sa tu tiež moc nehrá, ale sex to bude veľmi kvalitný.

STRELEC

Strelci majú za sebou slušný počet milencov, ale kto by to počítal, že? Môže to síce vyzerať, že by ste sa radi vyspali s celým futbalovým mužstvom (alebo tímom roztlieskavačiek), ale v skutočnosti ste len náročnejším jedincom. S partnerom to medzi vami musí jednoducho klapať a iskriť, kým toto nenájdete, neváhate patričnú dobu hľadať.

VODNÁR

Vodnári chcú všetko a všetkých! Za svoju náruživosť sa rozhodne nehanbia ani ju neskrývajú. Možno u nich nájdete pár kostlivcov v skrini, ale ak drobné úchylky prehliadnete, vedzte, že budete šťastným jedincom. Orgazmus vždy a všade je pre nich totiž zásadou!

RYBY

Sex je pre vás posvätným aktom. Nielen že si ho dosť užívate, ale aj lipnete na tom si ho užívať so správnym partnerom. Prečo do toho len bezmyšlienkovite búšiť, keď z toho môžete urobiť hotový rituál. Váš partner sa utopí v spleti pocitov neopísateľnej rozkoše a nielen že na vás nikdy nezabudne, ale tiež nikdy nebude chcieť inak!