Kto sa má v tých chlapoch vyznať? Raz z vás strháva šaty už vo dverách, inokedy by vás hodiny a hodiny hýčkal. Poďme si preto urobiť malú prechádzku mužskými túžbami…

Myslíte si, že máte osvedčený recept, ako v ňom rozdúchať plamene vášne? Čo ale robiť, keď vaše osvedčené triky nezaberajú? Možno volíte zlú taktiku a váš drahý si žiadna úplne niečo iné.

Ak budete dávať dobrý pozor, môžete v jeho správaní odhaliť signály, ktoré vám prezradia, aký druh milovania u neho vzbudí vášnivú odozvu. Vieme, aké tri druhy sexu má váš alfa samec rád a prezradíme vám, ako jeho túžby odhaliť skôr, než na ne príde on sám.

1. Zúrivé zviera

Keď váš drahý zaboduje v práci alebo rozdrví súpera na ihrisku, rozdráždi to jeho produkciu hormónov k nepríčetnosti. V tú chvíľu sa v ňom prebudí muž – lovec, ktorý vám bude chcieť dokázať, že je pán tvorstva. Pripravte sa na to, že jediné po čom bude túžiť, je strhať z vás šaty a oprieť o kuchynskú linku.

Stačí teda pozorne svojho muža sledovať. Vo chvíli, keď sa dozviete o niektorom z jeho žiarivých úspechov, môžete začať odpratávať riad a začať sa vyzliekať. Skrytá vášeň je zapálená a vás čaká pekne zúrivá chvíľka.

2. Nežný milenec

Keď sa na vašu drahú polovičku hrnie jedna starosť za druhou alebo sa menia jeho každodenné návyky (napríklad prechádza do nového zamestnania), bude istoiste vyhľadávať bezpečie vašej náruče, kde bude túžiť po nežnostiach, ktoré vám navyše bude môcť oplácať.

Akonáhle sa teda na neho zosypú všetky starosti sveta, zabudnite na to neriadené tornádo, ktoré vás obšťastňovalo niekoľko posledných dní, a prepnite na romantiku. Nachystajte vaňu, sviečky, masáž a ponorte sa do mora nežnosťou. Zmyselný a zároveň nežný sex, to je to pravé.

Pokračovanie na ďalšej strane